Nemovitosti
pro porovnání: 0

Virtuální prohlídky cestou budoucnosti?

Kam se člověk podívá, tam jsou všude aplikace. Aplikace na nákup potravin, aplikace na bankovnictví, aplikace na prodej bazarového zboží, aplikace na taxi, aplikace na lásku........vše dostupné z mobilu. Je jasné, že tento pokrok nikdo nezastaví, ač chceme či nechceme. A my musíme držet krok, neboť pokrok je i v realitní oblasti, kde se snažíme služby poskytované klientům neustále zlepšovat a rozšiřovat. 

Jednou z relativních novinek v prodeji a pronájmu nemovitostí, jsou virtuální prohlídky, které mohou zvýšit atraktivitu nabídky nemovitosti. Zájemce si může z pohodlí domova "projít" celý byt či dům, aniž by byl donucen někam cestovat. Je to velmi praktický nástroj, má však pochopitelně svá úskalí. Virtuální prohlídka Vám nikdy nenahradí osobní pocit z nemovitosti, nelze v rámci ní "očuchat" prostředí, nenavodí Vám pocit, zda je zrovna tento byt či dům určen pro Vás a není schopná Vám zprostředkovat okolní vztahy, vazby apod. Toto zažijete pouze a jen na místě. 

Virtuální prohlídka je skvělá záležitost, kterou nabízíme i my našim klientům. Ne u každé nemovitosti ji lze však použít a je třeba zdůraznit, že rozhodování pouze na základě virtuální prohlídky je velmi eliminační. A protože máme svou práci, která  je založena nejen na odborných znalostech a administrativě, ale zejména na setkávání se s různými lidmi, velmi rádi, doufáme, že se nemovitosti jednou nebudou kupovat pouze "online". 

Chcete více informací? Pište na info@econreal.cz či volejte 607 990 651

 

hezký den Váš ECON

Dana Hunčovská

 

Archiv