Nemovitosti
pro porovnání: 0

Hledám s profíkem

Co je však důležité si uvědomit je potřeba Vaší maximální ochrany. Nezáleží na tom, v jaké fázi nákupu (před podpisem kupní smlouvy pochopitelně) se aktuálně nacházíte. Nákup nemovitosti ve skutečnosti není nákup ve hře Monopoly :) Je třeba mít na paměti, že budete potřebovat někoho, kdo bude stát na Vaší straně. A to ve všech směrech a ve všech oblastech.

Nezáleží na tom, zda hodláte koupit nemovitost od přímého majitele, či přes realitní kancelář. Položte si otázku -kdo bude chránit Vaše zájmy, kdo zkontroluje technickou stránku nemovitosti, prověří právní otázky (vč. případných skrytých věcných břemen) a eliminuje vady, kdo za Vás bude obcházet úřady, zjišťovat územní plán, počítat hodnotu vyhlídnuté nemovitosti, komunikovat s Vaší bankou a vysvětlovat kroky procesu, kontrolovat navrhovanou smluvní dokumentaci, revidovat navrhovaná ustanovení, kdo vypracuje návrh na vklad vlastnického práva a danového přiznání a podá je na příslušné úřady? Kdo Vám bude asistovat u předání nemovitosti a kontrolovat, zda je vše tak, jak má být?

Ano, pokud na všechny výše uvedené otázky odpovíte, že Váš kamarád, který je realitní makléř s kvalitním právním zázemím a s dlouholetými zkušenostmi, není tato stránka určená pro Vás a my Vám znovu gratulujeme.


Jestliže je Vaše odpověď, že máte advokáta a to stačí, dovolíme si s Vámi nesouhlasit. Váš advokát je jistě skvělý právník, ale běhat s Vámi po nemovitosti a po úřadech nebude, v tom se asi shodneme.

A pokud je vaše odpověď, že to má na starosti realitka prodávajícího, tam se opět poněkud ošijeme, neboť je jasné, koho realitní kancelář zastupuje a čí zájmy bude zejména hájit. Je již patrnější, co tím vlastně myslíme? Bez ohledu na to, jak je postavený provizní systém, platí odvěké pravidlo "Koho chleba jíš, toho píseň zpívej". A platí to i v našem oboru,, neboť i naše legislativa v podstatě zakazuje možnost zastupovat obě smluvní strany. A my si myslíme, že to má naprosto jasný důvod. Není totiž možné se zavděčit všem. V zahraničí je naprosto běžný model, že každá smluvní strana má svého makléře. Funguje to. Profíci si totiž jsou schopni vysvětlit spoustu věcí, o kterých prodávající či kupující nemají ani potuchy, jsou schopni nalézt společně kompromis tam, kde se smluvní strany zaseknou a nechtějí ustoupit... Zkrátka pro všechny zúčasněné strany je tento princip mnohem snadnější a naši klienti by Vám to jistě potvrdili sami (viz naše reference www.econreal.cz/reference).

V případě, že se však ve Vaší transakci, kterou můžete realizovat jen jedinkrát za život, žádný profesionál a odborník nevyskytuje (alespoň jako konzultant či poradní orgán), vystavujete se zbytečnému riziku ztráty peněz či budoucích soudních sporů. Přeneste svou odpovědnost za činnost, která Vám není vlastní, na profesionála - na službu Hledám s profíkem.

A co Vám tedy nabízíme? Běžně již od roku 2014 realizujeme průvodcovství transakcí nákupu nemovitostí. Jedná se o službu poptávky, neboli Hledám s profíkem. Zde se jedná o službu významně nastavenou na parametry požadované klientem - kupujícím a má dvě možnosti

a) nákup nemovitosti od a-z, tedy od vyhledání nemovitosti, přes realizaci prohlídek, prověření stavu, jednání o ceně, zajištění potřebných administrativní kroků (např. územní plán, stavební uzávěry, věcná břemena, geometrické plány, projektová dokumentace, kolaudace apod.), zajištění nejvýhodnějšího financování nemovitosti, návrh dokumentace, revize smluvní dokumentace, zajištění bankovní úschovu či úschovy kupní ceny u advokátní kanceláře, úschovu listin, asistence u podpisu dokumentace v jednotlivých krocích, sledování práce katastru nemovitostí, zajištění doložení všech listin do banky a nakonec i asistence u předání a převzetí klíčů od Vaší nové nemovitosti.

Není těch kroků málo, že? Všechny jsou realizovány většinou v průběhu 2 -4 měsíců a znamenají pro klienta (kupujícího) naprosto svobodný a nezatížený život byrokracií, administrativou, strachem a obavami a zejména honěním se za nějakým razítkem. Výše uvedené služby jsou variabilní dle konkrétní transakce.

b) druhá varianta Hledání s profíkem je postavena na Vašem zájmu o naše zastupování při nákupu nemovitostí, kterou jste si vyhledali sami, pričemž námi zajišťované kroky jsou stejné, jako výše uvedené, vyjma vyhledání nemovitosti. I v této variantě však trváme na vzebrubné prohlídce kupované nemovitosti.

Ani zde se nejedná o snadnou práci a my víme, že Váš čas je drahý. Známe tento proces již přes 18 let, proč se tedy trápit nad něčím, co druzí umějí lépe a rychleji? Možná byste se divili, jak naši  klienti oceňují aktivitu v rámci množství potřebných kroků při nákupu a jak se diví, kolik je v tom práce a papírování. Všichni naši klienti byli velmi překvapení a ve výsledku i velmi spokojení. Nemluvě o finančních úsporách např. při optimalizaci kupní ceny pro daň z nabytí či dodatečném  daňovém poradenství. A to je důvod, proč jsme se rozhodli tuto službu více zviditelnit.

Ale jistě Vás zajímá cena takovéto služby. Jedná se o službu na základě smluvního vztahu a my Vám rádi sdělíme, že budete pozitivně překvapeni. Za částku, která nedosahuje ani 1/2 průměrné provize realitní kanceláře můžete mít OPRAVDOVÉHO PROFÍKA NA SVÉ STRANĚ a ochránit své zájmy i své investice a zároveň si touto službou snížíte daňový základ (daň z příjmu).

Zajímají Vás podrobnosti? Zavolejte na 607 990 651, napište na info@econreal.cz s předmětem zprávy Hledám s profíkem nebo využijte kontaktní formulář níže. Budeme se na Vás těšit.

Fotogalerie

Kontaktní formulář

*
*
*
*
captchaNový obrázek
* - toto pole je nutno vyplnit