Nemovitosti
pro porovnání: 0

Nabídka financování​

Rozhodli jste se, že koupíte nový dům či byt? Nemáte vlastní prostředky na nákup a nebo pouze část kupní ceny? Koupě nemovitosti je velké životní rozhodnutí a financování Vašeho nového domova je ještě zásadnější a je třeba o variantách intenzivně přemýšlet

V současné době je na trhu nepřeberné množství různých úvěrových produktů. Je možné využít kombinaci metod například překlenovacího úvěru a stavebního spoření, můžete využít klasickou hypotéku či americkou, pohotovostní úvěr či jiný produkt. Každá z těchto metod financování má různé vlastnosti, různá pozitiva a také určitá negativa. Každopádně jakýkoli úvěr je závazek na poměrně dlouhou dobu v našem životě a je třeba zvážit varianty a posuzovat varianty v širším měřítku, a nejen dle roční úrokové sazby.

Našimi dlouhodobými partnery pro zajištění hypotečního či úvěrového financování jsou Success IN Finance, s.r.o.,  Fincentrum a Modrá Pyramida, s nimiž máme velmi dobré zkušenosti a 99% úspěšnost při zajištění úvěrového financování koupi nemovitosti.

Aktuality týkající se financování nemovitostí naleznete zde.

Zajímají Vás splátky? Využijte naši partnerskou hypoteční kalkulačku.