Nemovitosti
pro porovnání: 0

Zelená a klidná lokalita s dobrou dostupností - ideál bydlení

Hledáte-li krásné místo na stavbu svého nového domova, v klidu a zeleni a zároveň s dobrou dostupností do hlavního města, jsou pozemky v Doubravčicích to pravé pro Vás.

Naše společnost si Vám dovoluje nabídnout ke koupi pozemky na výstavbu rodinných domů s dostatečnou výměrou od 800 do 1300 m2, s možností zastavitelnosti 20%. Veškeré inženýrské sítě a komunikace dokončeny. Je zde zavedená kanalizace a vodovod. Plynofikace není. V nabídce jsou různé typy pozemků za velmi příznivé ceny, které jsou určeny k výstavbě rodinných domů typů bungalov či patrových se sedlovou střechou.

Pozemky se nachází v obci Doubravčice, v části navazující na zeleň, cyklostesky a turistické trasy. V roce 2011 byla otevřena naučná stezka Údolím Šembery, která vede od pivovaru v Českém Brodě podél Šembery, kolem Podviničního rybníka do Zahrad, kde kříží Naučnou stezku Zahrady a pokračuje pak dále stále proti proudu Šembery. Stezka je doplněna o 12 informační tabulí s interaktivními prvky a otázkami pro zvídavé děti i dospělé. Poslední z tabulí byla umístěna v místech hradu Šember pod obcí Doubravčice. Celková délce stezky je cca 8,5 km, náročnost lehká až střední. Doporučeno i pro rodiny s dětmi. 

Doubravčice jsou zahrnuty do systému značených cyklotras; dobrá poloha obce umožňuje cyklistům výlety krásným okolím za zajímavými cíli i mimo mapou dané trasy.

Cena nabízených pozemků se pohybují od 1.250 Kč/m2 do 1.550 Kč/m2, je tedy z čeho vybírat. Některé domy jsou již v lokalitě postaveny, jiné teprve svou výstavbu očekávají. Pozemky jsou vesměs rovinaté až mírně svažité.

V okolí Doubravčic naleznete veškerou potřebnou občanskou vybavenost. Přímo v obci naleznete autobusovou zastávku ve směru na Český Brod, Úvaly u Prahy či Mukařov, dále mateřskou školu Doubravka, dvě restaurace a přímo u čístu s pozemky krásnou cukrárnu s kavárnou a vinotékou a též zde funguje dovážkový pojízdný obchod (cokoli si objednáte, dodáme).

V nedalekém Českém Brode najdete občanskou vybavenost kompletní včetně lékařů, lékáren, pošt, bank, základních i mateřských škol a dostatku kulturního zázemí i společenského vyžití.

Nabídku pozemků naleznete zde.NABÍDKA POZEMKŮ A STAV PRODEJE 

STAVEBNÍ POZEMEK 820 M2 JIŽ ZA 1.025 000 KČ!

Přehled číslování pozemků si můžete prohlédnout zde PŘEHLED POZEMKŮ

Jednotlivé pozemky lze nalézt na POZEMKY

Pozemek lze pořídit včetně výstavby rodinného domu dle vybraného typu. Více informací Vám rádi obratem poskytneme včetně vizualizací a cenové nabídky.

Pozemky v Doubravčicích se prodávají velmi rychle z důvodu nádherné lokality kolem, dobré dostupnosti i příznivých cen. Neváhejte tedy a kontaktujte nás. Určitě si lokalitu zamilujete stejně jako my.

Fotogalerie

Kontaktní formulář

*
*
*
*
captchaNový obrázek
* - toto pole je nutno vyplnit