Nemovitosti
pro porovnání: 0

Unikátní bytový projekt s výhledem na prosecké skály

Pocit svobody, pocit čistoty, pocit kvality - je pocit luxusu.  

Spojení skvělé myšlenky, velkorysého místa, tvrdé práce, kreativity a uměleckého náhledu malíře a sochaře Jaroslava Róny, dalo vzniknout skvělému a luxusnímu bytovému projektu, ve kterém se cítíte volně, vzdušně a hlavně velmi nadstandartně. Pojďte se s námi projít téměř dokonalým bytovým domem Nad Kundratkou, z nehož je možné se pokochat neuvěřitelným výhledem na naši stověžatou matičku.
Nabízené byty se vždy vyznačují něčím navíc. Přízemní byty disponují příjemnou zahrádkou, horní byty vždy terasou s překrásným výhledem, čím výše, tím více uchvacujícím. Byty v nejvyšších patrech jsou doplněny světlovody pro maximální pohodlí a pocit komfortu. Všechny jednotky jsou velmi prostorné. Nejmenší byt disponuje výměrou 154 m2. V nabídce 3+kk - 4kk.

A v dnešní moderní době je třeba myslet i na čtyřkolové členy rodiny, tudíž součástí každého bytu je vždy jedno garážové stání. Druhé lze dokoupit.


V rámci výstavby bytového domu byly použity velmi kvalitní materiály. Kombinace masivního dřeva, čistých linií, osvětlených podhledů, šaten a oken na dvě světové strany splňují vše, co od neobyčejného bytu v Praze můžete očekávat. Samozřejmostí jsou skrytá vedení, žádná viditelná topná tělesa i velké množství  úložných prostor. Byty nabízí další komfort ve smyslu dvou koupelen, což ocení jistě nejen páry, ale zejména rodiny s dětmi.


Byty s duší uměleckého díla

Dispoziční řešení každého bytu využívaného ke kvalitně trávenému času je jedna z nejdůležitějších aspektů pro rozhodování. Samotný prostor musí poskytovat jak dostatečnou klidovou část s maximálním komfortem, tak v předních liniích je třeba zohlednit potřebu obyvatel společenského dění a setkávání. Optimálně rozložená dispozice bytů ve viladomě nad Kundratkou je jasným důkazem, že myšlení se vyplatí. V dnešní době nabídky bytů, jejichž společenská část činí "pár metrů čtverečních" Vás při návštěvě bytu zde okamžitě uchvátí pocit volnosti. Precizně vyprojektované části bytů, které jsou pomyslně rozdělené na zóny dle využití a zároveň myslí na pohodlí svých obyvatel drobnostmi jako jsou dvě koupelny a šatna pro každý pokoj, jsou bezpochyby zárukou kvalitního bydlení. Rozložení bytu na dvě světové strany již pouze dotváří celkový dojem vzdušnosti, světla, pohodlí a komfortu.  Výška místností, kterou lze charakterizovat jako nadstandartní, umožňuje dýchat i početnější rodině.


Viladům

Viladům byl koncipován jako pětipodlažní stavba s podzemním parkováním a reprezentativnost je vidět i na celé stavbě. Opět čisté linie kubismu bez rušících prvků citlivě včleněné do stávající zástavby. Inteligentní systém vytápění i chlazení pro celý dům, který zajišťuje bezvýhradný komfort a zároveń úsporu času i prostředků, technickým nadšencům uchvátí.


.

Fotogalerie

Obývací pokojProstorKuchyň

Věříme, že Vás tento projekt zaujal. Hledáte-li byt jako umělecké dílo, avšak s dodržením prvků praktičnosti, pohodlí a zejména maximálního komfortu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vás domem provedeme.

Kontaktní formulář

*
*
*
*
captchaNový obrázek
* - toto pole je nutno vyplnit