Nemovitosti
pro porovnání: 0

Výstavba velmi kvalitních řadových domů v Českém Brodě

Nová výstavba řadových domů v klidné ulici v čásťi Českého Brodu je dalším počinem našeho obchodního partnera, stavební společnosti. Netradiční vzhled, opět velmi kvalitní materiály jak stavby jako takové, tak i vnitřních zařizovacích prvků a možnost dokončení dle vlastních představ, dává jistě vybrat každému zájemci.

V první etapě byly postaveny 4 řadové domy, z nichž jeden krajní, již dokončený dům, je 5+kk a ostatní disponují čtyřmi místnostmi a kuchyňským koutem. Ke každému z domu náleží terasa a zahrádka o výměře cca 80 m2, která bude v zadní části navazovat na zahrádku protějšího domu.

Domy jsou velmi dobře dosažitelné jak pěšky, tak dopravou z centra i z blízkých zastávek autobusů a vlaku. Spojení do Prahy je maximálně komfortní se svými 15ti minutovými intervaly.

Patrové, řadové rodinné domy se nachází v ulici Pod malým vrchem v části města, na kterou navazuje původní zástavba rodinných domů, vilek a polí. Z horních ložnic je výhled na blízký les a pole slunečnic.

DISPOZICE

Rodinné domy disponují prostornými místnostmi nadstandardních velikostí a příjemnou a praktickou dispozicí. Podlahová plocha domů je určena pro větší rodinu (120 - 133 m2), domy jsou dvoupodlažní. V přízemí se nachází technická místnost, komora, u většího zpracování pracovna či ložnice pro hosty, dále koupelna se sprchou a toaletou, prostorný obývací pokoj s možností krbu a navazující samostatná kuchyň s oknem či kuchyňský kout. Z obývacího pokoje jsou francouzské dveře vedoucí na terasu a zahrádku o výměře 79 m2. Zahrádka je obdélníkového půdorysu a umožňuje pohodlné sezení s přáteli u venkovního krbu i umístění herních prvků pro děti. V horním patře se nachází vždy 3 ložnice, koupelna s vanou a toaleta.

První hotový rodinný dům 5+kk je též prvním řadovým domem výstavby I. etapy a je již hotový k předání, prodává se nezařízený a navazuje na další 3 domy, které jsou ve stádiu "holodomu", s možnostmi dokončení vlastními silami či na klíč za použití vysokých standardů a zařizovacích prvků dle výběru. Součástí prodeje není vybavení kuchyně dle vlastního výběru.

Parkovací stání je u každého domu vlastní pro dva automobily před domem a jeho šířka umožňuje výstavbu přístřešku.

PODROBNÁ  NABÍDKA DOMŮ ZDE

KVALITA STAVBY

Nabízené rodinné domy vychází z pravoúhlého principu, zastřešeny jsou pultovou střechou s mírným sklonem do komunikace nebo do zahrady (dle typu). Dům je přístupný ze strany od stávající veřejné komunikace. Rodinné domy jsou vystavěny z vápenopískových tvárnice typu Sendwix, okna jsou plastová. Fasáda objektu je zateplena tepelnou izolací z EPS 70 F (160 mm)a opatřena silikonovou probarvenou omítkou. Vnitřní příčky jsou sádrokartonové. Tvárnice jsou omítnuty vápencocementovou omítkou, zakončenou jemným štukem. Interiér je opatřen dvojnásobnou malbou. Součástí stavby je i zděný komín s keramickou vložkou, který umožňuje napojení krbové vložky. Na střeše je umístěn hromosvod, anténa pro příjem televizního signálu a výdech kanalizačního potrubí. Domy jsou připojeny na městský vodovod a kanalizaci, elektřina –ČEZ Distribuce. Před elektroměrem je osazen jistič 3 x 32A/B. 

Uvedené ceny nejsou navýšeny. Kupující nehradí žádnou provizi či odměnu nad rámec ceny. Ceny jsou uvedeny vč. DPH.

LOKALITA

Město Český Brod má veškerou občanskou vybavenost včetně základního a pokročilého vzdělání, dále dostatkem kulturního zázemí i nákupních aktivit. Z domu se lze dostat za 10 min. chůzí k nádraží, ze kterého v intervalech 15ti minut odjíždí vlak směrem Praha, případně je možné využít i přilehlé parkoviště P+R. Fotografie jsou ilustračními vizualizacemi řešení interiéru domu. Zařízení není součástí kupní ceny


ZAJÍMÁ VÁS TATO NABÍDKA? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT NA TEL. ČÍSLE 607 990 651 NEBO PROSTŘEDNICTVÍM EMAILU INFO@ECONREAL.CZ ČI KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE NÍŽE. RÁDI SE VÁM BUDEME VĚNOVAT.Fotogalerie

Kontaktní formulář

*
*
*
*
captchaNový obrázek
* - toto pole je nutno vyplnit