G - Mimořádně nehospodárná 264/2020 Sb.

Aukce RD 4+1, Old. Dobiáše, Pečky, pozemek 423 m2

Pečky 202233
Vyvolávací cena
2 500 000 aukční jistota je součástí kupní ceny. Kupující neplatí nic nad rámec aukce. včetně provize
Kontakt makléře
Ing. Dana Hunčovská
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Pozor - 27.10.2022 v 10:00 - připravili jsme pro Vás elektronickou aukci prodeje rodinného domu v Pečkách. Více informací na www.drazimdomov.cz.
Předmětem elektronické aukce je prodej pravé 1/2 rodinného dvojdomu o možné budoucí dispozici 4+1 nebo 4+kk, určený ke kompletní rekonstrukci pro trvalé bydlení s příjemnou, soukromí poskytující rovinatou zahradou s vlastní studnou. Stávající dispozice nabízí variabilní možnosti realizace Vašich představ při potřebné rekonstrukci. Levá ½ dvojdomu jiných vlastníků byla již plně rekonstruována a nabízí tedy vizualizaci možného budoucího stavu. Částečně podsklepená nemovitost je situována v oblíbené a krásné krajině Polabské nížiny, v klidné ulici okrajové části města Pečky, v okrese Kolín, kde jsou situovány pouze vily a rodinné domy, v docházkové vzdálenosti od vlakového i autobusového nádraží i k veškeré občanské vybavenosti. Dům v přízemí disponuje vstupní halou, malou místností, ve které se nacházela kuchyň, samostatnou toaletou a místností určenou pro koupelnu a dále dvěma pokoji směřujícími do předzahrádky domu. V horním patře (podkroví) je další obytná místnost a prostorné podkroví ve velmi dobrém stavu, využitelné pro další vestavbu. Nemovitost je zděná, z plných cihel, stáří domu je odhadováno na 30. léta minulého století, stropy nad suterénem jsou železobetonové, nad přízemím trámové. Zastřešení je provedeno sklonitou střechou s keramickou střešní krytinou. Orientace domu je na východ, západ a sever.

Město Pečky, kde se nachází předmět aukce, je situováno asi v polovině cesty mezi Českým Brodem a Poděbrady při komunikaci č. 329, která spojuje obě tato města. Jedná se o město místního významu se střední občanskou vybaveností zahrnující síť obchodů a služeb, Penny market, mateřskou i základní školu, restaurace, apod.. Velmi dobrá dopravní obslužnost je zajištěna autobusovými linkami a dále především železniční dopravou se snadnou dostupností do Prahy a Kolína klimatizovanými soupravami "CityElefant".

Předmětný rodinný dům je postavený v západní části města v ulici Old. Dobiáše, ve stabilizované zástavbě obdobných starších rodinných domů, na které severně navazuje místní železniční stanice. Jedná se o klidnou ulici s okrajovou dopravní zátěží a s relativním dostatkem parkovacích kapacit na přístupových komunikacích. V místě nebyly zjištěny žádné významně negativní skutečnosti bránící řádnému užívání domu.

Do domu je zavedena elektřina, toaleta byla svedena do septiku, ale před domem je připravené napojení na kanalizační řad. Dům má též plynovou přípojky, aktuálně odpojenou. Zdrojem vody je vlastní studna na pozemku, je však možné dům napojit i na obecný vodovod (přípojka cca 30 m.). Příjezd i příchod domu je zajištěn z veřejné komunikace.
Nemovitost je aktuálně vyklizena a připravena na zahájení kompletní rekonstrukce.

S hypotečním financováním na tento dům Vám rádi pomůžeme.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresKolín
ObecPečky
UliceOld. Dobiáše
č. domovní / č. orientační506
Informace o nabídce
Typ smlouvyAukce - zúčastnit se
Číslo zakázky202233
Datum aktualizace19.09.2022
Stav prodejeAukce začíná za 26 dní
Místo konáníwww.drazimdomov.cz
Poloha objektuRohový
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice4 pokoje
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2191
Užitná plocha m2133
Plocha parcely m2423
Počet podlaží objektu3
ElektřinaElektro - 230 V
OstatníPlot, bezbarierový přístup
StavbaRodinný dům
ZástavbaObytná
Počet bytů1
Podlaží podzemní1
Konání dražby27.10.2022
Termín 1.prohlídky30.09.2022
Termín 2.prohlídky15.10.2022
Dražební vyhláška (zde)
Posudek znalce (zde)
Popis domu
KategorieDomy a vily
Druh domuRodinný dům
Typ domuPřízemní
Stav domuPřed rekonstrukcí
VodaVoda - studna
OrientaceSever, Východ, Západ
OdpadKanalizace, septik, jímka
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
fname: lname:
Navigovat k místu