Nemovitosti
pro porovnání: 0

G - Mimořádně nehospodárná

Prodej RD s obchodem, přístavbami a se dvěma pozemky 994 m2, Praha 8 Ďáblice

Cena
Cena domu: 10 900 000
Poznámka včetně kompletního realitního a právního servisu allin1
Lokalita
Okres Hlavní město Praha
Obec Praha
Ulice Ďáblická
Informace o nabídce
Číslo zakázky 201826
Datum aktualizace 27.05.2020

Popis nabídky

Přestavba, demolice, výstavba dvou domů (či dvojdomu), rekonstrukce, úprava....to vše je možné zrealizovat na dvou navazujících pozemcích v Praze 8 Ďáblicích, na jednom z nich aktuálně leží stavba rodinného domu, jehož součástí je velká obchodní jednotka s výlohou do ulice a na něhož navazuje množství bývalých hospodářských stavení a přístaveb (bývalá prádelna, dílny, kumbály, dřevníky, sklady. Společnost ECON REAL s.r.o. Vám exkluzivně nabízí Nemovitosti vhodné k bydlení i podnikání (či oboje najednou) se skvělou dopravní dostupností jak do centra Prahy, tak na D8 a městský okruh, též dostupnost na metro Ládví několika autobusy přímo ze stanice Ďáblice. Stavby prošly postupnými rekonstrukčními pracemi (naposledy střecha 2009 - 2010). Dům i hlavní přístavby leží na pozemku o výměře 437 m2, na něj navazuje zahrada s umístěnou dřevěnou kůlnou a studnou, o výměře 557 m2 s možností nové výstavby za předpokladu odstranění zeminy (dle okolních staveb). Pozemky jsou přístupné ze dvou stran - ulice Ďáblická i ulice Legionářů. Původní stavba z konce 19. století (archivní trhová smlouva). V průběhu užívání byly realizovány změny vnitřní dispozice na obytnou kuchyň, dvě ložnice, předsíň, toaletu a koupelnu s vanou a sprchou, dostavba zateplené zimní zahrady, demolice původních kurníků a vyzdění přístaveb. Hlavní dům je vytápěn – obchod a předsíň vytápěny plynem, topení WAW, kuchyně a 2 ložnice akumulačky. Napojeno na vodovodní i kanalizační řád. Dle územního plánu oblast pro výstavbu RD - bydlení. Nový majitel může dům zachovat plně či z části, případně realizovat demolici s novou výstavbou. Měsíční náklady na elektriku, plyn, TV, voda cca 5 tis. Kč/měsíc. )
Hlavní stavba není zateplená, podkroví úložní – ale možná nástavba. Pod přístavbami se nachází menší sklep s obloukovými klenbami. Hlavní stavba a vedlejší garáž obloženy umělým obkladem s imitací prkna.
Provozovna kdysi vyúžívána jako obchod, z druhé strany vstupních vrat byla plánovaná garáž. Součástí obytné kuchyně kuchyňská linka s plynovou deskou, digestoř. Na podlaze plovoucí podlaha, korek, krytina. PENB G. Velmi zajímavá investice s variabilitou využití. Doporučujeme prohlídku. Hypoteční financování samozřejmostí.

Zobrazit více Skrýt popis

Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
Kontaktní formulář
*
*
*
*
*
captchaNový obrázek
* - toto pole je nutno vyplnit