Nemovitosti
pro porovnání: 0

Nabídka prodeje kvalitního domu s restaurací pro 80 lidí a dvěma byty v Praze 5

Exkluzivně nabízíme skvělou investiční příležitost pro restauratéry a gastronomické nadšence - velmi kvalitní, funkční a zateplený dům (s nízkými provozními náklady) se zavedenou restaurací s 80ti místy, samostatným salonkem, terasou, zahradou, sociálním zařízením vč. vybavení pro handicapované a plně vybavenou kuchyní. Součástí domu je zázemí restaurace a též v horním patře dva byty (3+kk a 2+kk).

Dům se zahradou se nachází v krásné části Prahy 5 Stodůlky, Malá Ohrada, na samostatném a vlastním pozemku, s úžasným výhledem a se skvělou (pěšky dostupnou) spádovou oblastí 70 tis. lidí. Dům byl vlastníky postaven jako provoz restaurace rodinného typu s bydlením, přičemž restaurace byla velmi úspěšně provozována až do června letošního roku.


V hlavní části restaurace se nachází obslužný bar, dále výdejní pult s částečným náhledem do restaurace a pro dotvoření atmosféry funkční krb. Kuchyň je připravena k provozu a je včetně všech potřebných technologií a spotřebičů. Součástí zázemí je samostatná mycí místnost, dále vytloukárna vajec, velké prostory pro chlazení včetně chladících boxů a mrazáků a též několik prostorných skladů vč. vestavěných policí a regálů s vysokou nosností.

V horním patře se nachází šatna pro zaměstnance i se soc. zařízením a též kancelář restaurace. Všechny prostory jsou řádně zkolaudovány a splňují všechny gastronomické, hygienické i bezpečnostní normy včetně perfektní a naddimenzované vzduchotechniky. Dům je možné odkoupit včetně komplet drobného vybavení a inventáře potřebného pro provoz restaurace. 


Jak již bylo uvedeno, v horním patře se též nachází původně kolaudoaný služební byt 5+1, který je aktuálně rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky. Velmi komfortní 3+kk s lodžií a doplnkové 2+kk s téměř novou kuchynskou linkou.


Dům je z r. 2004, sendvičový, komplet kvalitně zateplen s velmi nízkými náklady na provoz. Vytápění je řešeno plynem. Plyn, voda, elektrika zavedena, na pozemku je i vlastní studna. Třešničkou na pomyslném dortu jsou dva sklepy dostupné ze zahrady - technický a vinný. Oba sklepy jsou suché.

Dům nevykazuje žádné zásadní vady či nedostatky, je velmi dobře udržován a připraven k opětovnému zahájení provozu, na což se již klientela restaurace velmi těší.  


V případě Vašeho zájmu o prohlídku nemovitosti mne neváhejte kontaktovat přímo na tel. 607 990 651 nebo huncovska@econreal.cz, případně prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Fotogalerie


Kontaktní formulář

*
*
*
*
captchaNový obrázek
* - toto pole je nutno vyplnit