PF2018

 

Určitě máte i vy občas potřebu bilancovat předešlý rok. I my v realitách musíme zvažovat, co se podařilo, kam jsme se posunuli, co vše jsme dokázali a taky pochopitelně i to, co se nepovedlo podle našich představ.

Můžeme s klidnou duší i srdcem prohlásit, že rok za námi byl rychlý, velmi náročný, hodně poučný, ale zejména velmi úspěšný, neboť se nám podařilo uspokojit 98% požadavků našich klientů při prodeji či pronájmu jejich nemovitostí a zároveň jsme získali skvělé kupující či nájemce, ze kterých se občas stali i naši přátelé.

Co je velmi důležité, je naše snaha služby stále zlepšovat. Víme, že nikdy nebudeme realitní kancelář s portfoliem 100 nemovitostí. Nechceme to. Naopak chceme pracovat s lidmi, hledat řešení na jejich situace, a to řešení nejlepší, v jejich prospěch, a abychom tuto vizi naplnili, musíme mít prostor se klientům plně věnovat. Věříme, že naše práce za rok 2017 o tom svědčí a 110 zrealizovaných zakázek mluví jasnou řečí. Umíme to dělat a chceme to dělat ještě lépe. V roce 2018 tedy již bude standardem virtuální prohlídka, profesionální 3D půdorysy i vizualizace. 

Těšíme se na Vás. Velice si vážíme Vaší důvěry, kterou jste do nás vložili a budeme dělat vše pro to, abychom nezklamali. 

Těm, co prostřednictvím naší realitní kanceláře koupili či najali nový domov přejeme, aby se jim spokojeně a pokud možno vesele žilo. 

Těm, co nemovitost prodali či pronajali přejeme, aby jim získané prostředky dělali jen samou radost. 

Děkujeme Vám, Veselé Vánoce a šťastný Nový rok. 

 

Dana Hunčovská a Sofka Tichá