Hledáte nové bydlení? Chcete investovat či pořizujete něco pro mladé? Procházíte nabídky, chodíte na prohlídky….Máte za sebou náročnou etapu. Našli jste, začali jste jednat, ale nemovitost vám „utekla“ kvůli času potřebnému pro zařízení hypotéky (vždy min. 1 měsíc, většinou více)? Bohužel u nemovitostí v oblíbených lokalitách či za rozumnou cenu se tato situace stává často.

Nebo snad plánujete koupit dům či byt, ale čekáte, až si nový domov najdete a teprve poté budete řešit financování?

Může se Vám stát, že majitel (prodávající) nebude chtít čekat. V současné době realitní odborníci z různých oblastí sdělují, že „lidé by kupovali, ale není co prodávat….“ Musíme s tímto faktem souhlasit. Ano, v nabídkách na realitních serverech najdete spoustu nemovitostí, ale je mezi nimi i ta vaše?

Dobrá zpráva je, že na úvěrovém trhu je řešení. Pro všechny, kteří plánují v horizontu 12ti měsíců pořízení nemovitosti nabízíme zajištění tzv. POHOTOVOSTNÍHO ÚVĚRU.

V čem spočívá ten zázrak?

Nejedná se o klasickou hypotéku na konkrétní nemovitost. Na základě předložení příjmů je Vám schválen úvěr s určitým limitem (úvěrovým rámcem) a s garantovanou úrokovou sazbou, která je mimochodem srovnatelná s běžnými hypotečními úvěry – . Na vás tedy je do určité doby (nejdéle do 12ti měsíců) najít zrovna tu Vaši nemovitost. Výhodu to má obrovskou. Máte náskok před ostatními, protože úvěr již máte schválen a nemusíte absolvovat přípravný a schvalovací proces.

Další výhodou tohoto produktu je možnost vyčerpání pouze určité části bez jakékoli sankce, a to až do 50% limitu. U standardních hypoték je to většinou do 20% a pak přijdou pokuty. Zároveň šetříte náklady, neboť úvěr je spojen se spořením, což Vám v konečném důsledku snižuje měsíční splátku o několik stokorun.

A v neposlední řadě se k tomuto produktu váže ještě jedna výhoda, a to je alternativní odhad, kde je limit 130%. Znamená to, že kdyby náhodou odhad hodnoty Vámi nalezené nemovitosti nebyl zrovna optimistický, tento produkt problém vyřeší až do 130% stanovené hodnoty.

 

Chcete více informací? Plánujete hypotéku? Neváhejte nás kontaktovat pro více informací na tel. čísle: 607 990 651, nebo pište na info@econreal.cz – Naše společnost má až 99% úspěšnost při zajištění hypoték a spolupracujeme  přímo s bankami.