Prezentace při prodeji Vaší nemovitosti má svá pravidla, své náležitosti i své potřeby. Základem je pochopitelně kvalitní fotodokumentace, profesionální a nejlépe širokoúhlé fotografie zachycující co největší prostor jednotlivých místností, pochopitelně pokud možno bez pozůstatků včerejšího večírku či oblékací akce na ples Vaší dcery, je úplným základem. Čím čistší prostor, světlejší, uklizenější, tím větší šance, že prezentace  zaujme. Dalším, nezbytně důležitým prvkem, je popis nemovitosti. Měl by obsahovat základní i rozšířené informace týkající se dispozice, umístění, podlaží, okolí, občanské vybavenosti, možného sportovního vyžití (přeci jen předpokládáme, že zde někdo bude bydleet :) a též informace týkající se provozních nákladů. 

Co je však v současné době již naprosto nezbytné, jsou zákresy půdorysů tak, aby se zájemci o Vaši nemovitost dokázali orientovat ve Vašem domě či bytě, aby pochopili, kudy se vchází do kuchyně, kde je komora, jak vypadá ložnice i jak je velká (a zda se nám tam vejde ta naše postel na míru....) atd. Půdorys by měl být minimálně ve 2D, v měřítku, kvalitně proveden, s možností náznaku vybavení a rozložení zařízení a měl by být doplněn legendou místností. 

Abychom podpořili kvalitu nabídek našich klientů, nabízíme zpracování profesionálních 3D půdorysů včetně variant vybavení tak, aby zájemce prohlížející si nabídku měl pocit, že se ve Vašem bytě/domě opravdu ocitl. 

Zpracování je zdarma v rámci sjednané odměny. 

Věříme, že naši klienti tuto nabídku ocení stejně jako my.