Krásná spolupráce s velmi příjemnou a milou prodávající. Zde její reference.

paní inženýrka Dana Hunčovská je profesionál. Ví, co dělá, kdykoliv Vám dobře poradí. Pracuje v realitách již 15 let.

Seznámila jsem se s ní na prohlídce bytu v Nezamyslově ulici. Prodávala vybydlený byt 3+1. Prodala jej za velice slušnou cenu i přesto, že byl byt v prvním patře. A rychle. Přečetla jsem si o ní reference na internetu, viděla jsem zpracování jejich nabídek s videem. A je velice přátelská. Proto jsem se pro ní rozhodla.

Požádala jí o prodej mého bytu, který jsem již prodávala 3 měsíce přes jinou realitní společnost a neprodala. Můj byt byl poměrně specifický, neboť měl společnou předsíň se sousedy. Já jsem to oceňovala neboť jsem, zde mohla nechat kočárek, koloběžky. Se sousedkou jsem měla stejně staré děti. Ale ne každý společnou předsíň chce. Dále zde byla koupelna, kde se muselo chodit přes pokoj. Nakonec si můj byt koupili mladí manželé, čekající rodinu.

Paní Hunčovskou jsem doporučila mé sestřenici a jejímu manželovi. Chtějí prodávat po prázdninách dům po rodičích. Jak už jsem řekla je profesionální makléř/ka, měla jsem možnost se seznámit s mnoha, když jsem prodávala můj byt, ale paní Dana Hunčovská je nejlepší.

J.Bowersová

 

Mrs. Eng. Dana Hunčovská is a professional. She knows what she is doing and will always advise you well at anytime. She already has been working in real estate as a broker for 15 years.

I met her the first time on flat viewing in Nezamyslova street. She was selling a flat in poor condition. She sold it despite the fact that it was on the ground floor for a high price. And also quickly. I read her references on the internet and I saw her processing tenders in a video. She is friendly, which is why I chose her. My flat was  bought by a young couple expecting a baby. 

I asked her to sell of my flat, which I was trying to sell for 3 months through a different real estate agency which did not sell it. My flat was specific because it had a common hallway with the neighbors. I appreciated that because I could leave there a pushchair, scooters, bicycles. I had similar aged children with the neighbors. But not everyone wants a common hallway. Moreover, there was a bathroom which was only accessible via the bedroom.

I recommended Mrs. Hunčovská to my cousin and her husband. They want to sell the house they inherited from the husband´s parents, after the summer holidays. As I said, she is a professional broker. When I sold my apartment, I had the opportunity to meet many  brokers, but Mrs. Dana Hunčovská is the best. 

J.Bowersová