Kam se člověk podívá, tam jsou všude aplikace. Aplikace na nákup potravin, aplikace na bankovnictví, aplikace na prodej bazarového zboží, aplikace na taxi, aplikace na lásku........vše dostupné z mobilu. Je jasné, že tento pokrok nikdo nezastaví, ač chceme či nechceme. A my musíme držet krok, neboť pokrok je i v realitní oblasti, kde se snažíme služby poskytované klientům neustále zlepšovat a rozšiřovat. 

Jednou z relativních novinek v prodeji a pronájmu nemovitostí, jsou virtuální prohlídky, které mohou zvýšit atraktivitu nabídky nemovitosti. Zájemce si může z pohodlí domova "projít" celý byt či dům, aniž by byl donucen někam cestovat. Je to velmi praktický nástroj, má však pochopitelně svá úskalí. Virtuální prohlídka Vám nikdy nenahradí osobní pocit z nemovitosti, nelze v rámci ní "očuchat" prostředí, nenavodí Vám pocit, zda je zrovna tento byt či dům určen pro Vás a není schopná Vám zprostředkovat okolní vztahy, vazby apod. Toto zažijete pouze a jen na místě. 

Virtuální prohlídka je skvělá záležitost, kterou nabízíme i my našim klientům. Ne u každé nemovitosti ji lze však použít a je třeba zdůraznit, že rozhodování pouze na základě virtuální prohlídky je velmi eliminační. A protože máme svou práci, která  je založena nejen na odborných znalostech a administrativě, ale zejména na setkávání se s různými lidmi, velmi rádi, doufáme, že se nemovitosti jednou nebudou kupovat pouze "online". 

Chcete více informací? Pište na info@econreal.cz či volejte 607 990 651

 

hezký den Váš ECON

Dana Hunčovská